Doradca techniczno-handlowy 2020-05-04
Dolnośląskie

Poszukujemy do współpracy osób na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy.

Zadania:

·        Realizacja zadań związanych z kontaktem z klientami i sprzedażą.

·        Spotkania z klientami indywidualnymi i/lub biznesowymi.

·        Doradztwo w zakresie rozwiązań oferowanych produktów.

·        Realizacja wyznaczonych celów.

·        Przygotowywania ofert i kalkulacji.

Oczekujemy:

·        Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego.

·        Komunikatywności.

·        Dyspozycyjności.

·        Umiejętności negocjacyjnych.

·        Prawa jazdy kat. B.

·        Mile widziany własny samochód.

·        Mile widziane zainteresowanie tematyką OZE.

Oferujemy:

·        Bardzo atrakcyjny system wynagradzania.

·        Samochód służbowy lub dopłata paliwowa.

·        Leady sprzedażowe.

·        Podzespoły najwyższej jakości.

·        Wstępne i okresowe szkolenia.

·        Ciągłe podnoszenie umiejętności i kompetencji.

·        Możliwość rozwoju – dedykowana ścieżka kariery.

·        Elastyczne godziny współpracy.

·        Partnerstwo oraz dużo optymizmu każdego dnia.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV na maila: praca@topsky.pl (prosimy o wpisanie w tytule maila: „Doradca techniczno-handlowy” oraz dołączenie klauzuli odnośnie przetwarzania  danych osobowych).

Wyświetleń: 47 Dodał(a): - TopSky Sp. z o.o.